Дипломи та подяки компанії "Золотой теленок"

Одним із завдань підприємства "Золотой теленок" є поліпшення добробуту та підвищення культурного рівня населення, шляхом активної участі компанії у різноманітних громадських заходах.

Продукція компанії "Золотой теленок" регулярно презентується на ярмарках та конкурсах, що свідчить про її стабільно високу якість. Співробітники підприємства безперервно вдосконалюють професійні якості, приймаючи участь у курсах підвищення кваліфікації та спеціальних семінарах. Окрім того, компанія "Золотой теленок" займається благодійною діяльністю — надає фінансову допомогу громадським організаціям та фондам, здійснює підтримку культурного рівня населення.

В цьому розділі наведені деякі дипломи, сертифікати та подяки компанії, які є свідченням високого рівня розвитку та професіоналізму м’ясопереробного підприємства "Золотой теленок".

Диплом переможця регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів"
Компанія "Золотой теленок" була нагорождена дипломом переможця на регіональному этапі Всеукраїнского конкурсу "100 кращих товарів України" в номінації "Продукція. Продовольчі товари".

Організація: ДП "Миколаївстандартметрологія"

Збільшити


Диплом учасника семінару компанії "Metalquimia"
Дикусар В.А., генеральний директор компанії "Золотой теленок", був нагороджений дипломом учасника семінару, присвяченого виробництву цільном'язових продуктів, який проводився компанією "Metalquimia" в липні 2009р. в м.Жирона, Іспанія.

Організація: Компанія "Metalquimia", Іспанія

Збільшити


Диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу якості

Група сирокопчених ковбас "Золотой теленок" стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращіх товарів України" у 2008 році у номінації "Продовольчі товари".

Організація: Держспоживстандарт України

Збільшити


Подяка за розвиток підприємництва

Голова Миколаївської облдержадміністрації, Гаркуша О.М., висловлює подяку Дикусару В.О., генеральному директору компанії "Золотой теленок", за суттєвий внесок у розвиток підприємництва, вирішення соціально-економічних завдань області та з нагоди Дня підприємця.

Організація: Миколаївська "Облдержадміністрація"

Збільшити


Диплом лауреату Всеукраїнського конкурсу якості

Продовольчу компанію "Золотой теленок" було нагороджено дипломом лауреату регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості — "100 кращіх товарів України" у 2008р. у номінації "Продовольчі товари".

Організація: ДП "Миколаївстандартметрологія"

ЗбільшитиПодяки 1 - 5 з 19
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі