ФІРМОВІ МАГАЗИНИ КОМПАНІЇ «ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК»

Ласкаво просимо до мережі фірмових магазинів «Золотой теленок», в яких Ви зможете придбати свіжу продукцію в повному асортименті. Персонал магазинів порадує Вас високим рівнем обслуговування і Ви обов’язково забажаєте стати нашим постійним клієнтом, повертаючись сюди знову та знову.

Фірмова торгова мережа поступово розширюється згідно з розробленим проектом розвитку — нещодавно було відкрито ще один фірмовий магазин. Нижче подана інформація про магазини та адреси, за якими їх можна знайти.

Фірмовий магазин №1

Свіжа високоякісна продукція преміум-класу, найповніший асортимент ковбасних виробів та м’ясних делікатесів від компанії «Золотой теленок» — все це можна знайти у фірмовому магазині №1. Купити ковбаси, ковбасні вироби і м’ясні делікатеси можна за цінами виробника.

Адреса: м. Миколаїв, пров. Івана Франка, 45

Телефон: +38093-57-846-14

 

Фірмовий вагончик №4

У фірмовому вагончику №4 Ви завжди знайдете свіжі, смачні та корисні ковбасні вироби, повний асортимент м’ясних делікатесів від компанії «Золотой теленок», нові вироби, вдосконалену продукцію. Окрім того, в наявності завжди є ковбасні вироби «Преміум».

Адреса: м.Миколаїв, пр. Центральний, 4

Телефон: +38093-38-632-75

 

Фірмовий вагончик №5

Піклуючись про своїх клієнтів, компанія «Золотой теленок» не перестає розширювати свою торгівельну мережу — був встановлений новий фірмовий вагончик №5. У фірмовому вагончику №5, як і в усіх фірмових магазинах продовольчої компанії, діє гнучка система знижок дисконтного клубу «Золотой теленок».

Адреса: м. Миколаїв, вул.Артема, 28
Телефон: 38093-54-25-38

Фірмовий вагончик №6

З відкриттям фірмового вагончику «Золотой теленок» №6 мешканці мікрорайону «Ліски» отримали доступ до свіжої високоякісної продукції, яка у повному асортименті представлена на вітрині магазину. У цьому вагончику, як і у всій фірмовій торгівельній мережі «Золотой теленок» діє дисконтна програма «Бонусний рахунок».

Адреса: м. Миколаїв, вул. Крилова (у районі ринку)
Телефон: 38093-57-846-14

Фірмовий магазин №7

Продукція компанії «Золотой теленок» стала ще більш доступною! Відкриття фірмового магазину №7 в центрі міста дозволяє без зайвих витрат часу на пошуки придбати якісні ковбасні вироби. У фірмовому магазині діють знижки дисконтного клуба та програми «Бонусний рахунок» компанії «Золотой теленок».

Адреса: м. Миколаїв, вул. Спаська / вул. Московська
Телефон: 38093-78-518-41

Фірмовий вагончик №8

Компанія «Золотой теленок» рада представити Вам фірмовий вагончик №8, в якому представлений широкий асортимент ковбасних виробів і м’ясних делікатесів. Обслуговування на високому рівні і надання дисконтних знижок перетворить процес покупки на приємне задоволення.

Адреса: м. Миколаїв, вул. Космонавтів / ін. Жовтневий
Телефон: 38093-57-141-37

Фірмовий магазин №9

У фірмовому магазині «Золотой теленок» №9 (вул. Фрунзе/вул. Г.Петрова) Ви завжди можете купити свіжі ковбасні вироби і м’ясні делікатеси преміум-класу. Привітні продавці з радістю розкажуть Вам про продукцію «Золотой теленок» і запропонують найкращій продукт!

Адреса: м. Миколаїв, вул. Фрунзе/вул. Г.Петровой
Телефон: 38093-78-578-08

Фірмовий вагончик №11

У фірмовому вагончику №11 компанії «Золотой теленок» представлений широкий вибір високоякісних сирокопчених та сиров’ялених ковбас, м’ясних делікатесів і продукції групи «Преміум». У фірмовому вагончику №11, як і у фірмових магазинах компанії, діють знижки дисконтного клубу «Золотой теленок».

Адреса: м. Миколаїв, вул. Декабристів / вул. Будьонного
Телефон: 38093-40-249-55

Фірмовий вагончик №14

Розширюючи горизонти, компанія «Золотой теленок» відкрила новий спеціалізований трейлер на перетині вулиць Космонавтів і Електроної. Тут на Вас чекають ковбасні та м’ясні вироби від виробника. Привітний персонал завжди Вас обслуговуватиме на високому рівні, також Ви будете приємно здивовані регулярним акціям від компанії «Золотой теленок».

Адреса: м. Миколаїв,кут вулиць Космонавтів і Електронної

Телефон: +38063-35-339-45