ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ «ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК»

Компанія «Золотой теленок»: виробник ковбасних виробів

        Продовольча компанія «Золотой теленок» — це провідний виробник ковбасних виробів та м’ясних делікатесів в Миколаєві, Миколаївській та суміжних областях, а також один із відомих виробників ковбас в Україні. Компанія здійснює виробництво ковбас, ковбасних виробів, м’ясних делікатесів і поставки продукції по Миколаївській області та Україні.

Ковбасні вироби і м’ясні делікатеси компанії можна придбати в мережі фірмових магазинів, які завжди радують високим рівнем обслуговування, доступними цінами, регулярними акціями та знижками. Своєчасні поставки продукції від виробника в широку дистриб’юторську мережу по Україні є свідоцтвом піклування про споживачів та врахування їх потреб.

Продукція компанії. Сертифікація

        З метою задовольнити найвибагливіші вимоги споживачів підприємство виготовляє широкий асортимент м’ясної продукції, який включає в себе такі ковбасні та м’ясні вироби як:

  • варені, напівкопчені, сирокопчені і сиров’ялені ковбаси;
  • шинки, рулети і паштети;
  • сосиски та сарделі;
  • копчення, балики, ребра, окороки;
  • ковбасні вироби в спеціальній упаковці «Атмосфера».

        Всього компанія виготовляє більше 300 найменувань м’ясної продукції високої якості, з якою можна ознайомитися в розділі «Продукція».

        Кожен ковбасний виріб або м’ясний делікатес характеризуються високою якістю, що підтверджується численними сертифікатами та дипломами. Сертификація компанії «Золотой теленок» на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001, 22000, 14000 і 18000 є свідоцтвом високого рівня розвитку виробництва і якості м’ясної продукції. Колектив компанії регулярно приймає участь в семінарах та тренінгах з метою підвищення рівня професіоналізму, вивчення нових методів та технологій виробництва ковбасних виробів, розширення партнерства з провідними виробниками обладнання і сировини для м’ясопереробки.

Громадські заходи

        Компанія постійно приймає участь у виставках, дегустаціях, громадських заходах, проводить акції у фірмових магазинах і торгових точках партнерів. ці та багато інших кроків спрямовані на те, щоб споживачі могли купувати свіжу та якісну м’ясну продукцію за доступними цінами.

        М’ясна продукція компанії «Золотой теленок» має вишуканий, насичений смак і приємний аромат, які оживлять Ваші найкращі спогади і подарують справжнє свято. Якість ковбас, ковбасних виробів і м’ясних делікатесів знайшло відображення в слогані компанії: «Преміум-смак ковбасних виробів!».