КОМПАНІЯ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК”

Становлення компанії

Продовольча компанія “Золотой теленок” є провідним підприємством Миколаївської та суміжних областей в галузі м’ясопереробної промисловості та одним із відомих м’ясокомбінатів на Україні. Злагоджена команда спеціалістів, очолена досвідченим керівництвом, створила високотехнологічне підприємство, яке виготовляє якісну ковбасну продукцію: ковбаси, ковбасні вироби і м’ясні делікатеси преміум-класу.

Історія компанії розпочалась в 2003 році з народженням ідеї створити унікальне підприємство, на якому виробництво продукції від самого початку базується на бездоганному механізмі взаємодії сучаного обладнання провідних європейських виробників і багаторічного досвіду керівництва в галузі м’ясопереробної промисловості. Діяльність підприємства — це своєчасна та ретельно продумана реакція на ностальгічні спогади споживачів із середнім та високим рівнем прибутків про ту м’ясну та ковбасну продукцію, яку виготовляли за традиційними рецептами згідно державних стандартів.

Продукція

Вся продукція компанії “Золотой теленок” виготовляється тільки із натуральної сировнини. Свіже охолоджене м’ясо постачається вітчизняними фермерськими господарствами, а натуральні спеції виготовлені із рослин, які вирощують в екологічно чистих районах планети. Старанно підібрані гамми спецій та прянощів підкреслюють неповторність смаку натурального м’яса в наших ковбасах та делікатесах. Турбота та прагнення задовольнити найвибагливіші смакові запити споживачів дозволили створити преміум-смак ковбасних виробів, смак, за яким всі так сумували!

Широкий асортимент продукції компанії “Золотой теленок” нараховує більше 200 позицій різних ковбасних виробів, серед яких — варені і напівкопчені ковбаси, балики, окости, шинки та паштети, сосиски і сарделі, а також сирокопчені ковбаси і м’ясні делікатеси. Перелік продукції м’ясокомбінату регулярно поповнюється ковбасними виробами та м’ясними делікатесами, рецепти яких розроблюються з особливою прискіпливістю та турботою про споживача. Про надходження всіх нових продуктів у продаж Ви зможете дізнатися в розділі новин.

Політика якості у виробництві ковбас

Варто відзначити, що наше підприємство як один із великих м’ясокомбінатів та виробників ковбас в Україні, розробило політику якості, принципи якої допускають виробництво тільки високоякісної продукції. Крім внутрішньої політики якості компанія має сертифікати відповідності вимогам стандартів якості. Серед останніх — сертифікати відповідності вимогам стандартів якості ISO 9001, ISO 18000 та ISO 22000. Також ряд ковбас і м’ясних виробів виготовляється за державними стандартами України, що забезпечує їм гарантію якості завдяки строгому контролю.

На протязі дуже короткого проміжку часу наша продукція заслужила довіру і визнання широких мас споживачів ковбасних і м’ясних виробів завдяки нашій регулярній участі у виставках, дегустаціях, конкурсах, ярмарках та інших громадських заходах. Постійне поповнення асортименту м’ясної продукції радує споживачів, а регулярні акції та знижки в фірмових магазинах дають їм можливість придбати якісні ковбасні вироби та м’ясні делікатеси за зниженими цінами.

Торгова мережа

Наша торгова мережа складається із фірмових магазинів, торгових точок компанії в супермаркетах, магазинах і на ринках міст України. Також в неї входять торгові точки наших партнерів. мережа дистрибуції постійно розширюється з відкриттям нових магазинів та виникненням нових торгових точок в Миколаєві, Миколаївській та інших областях України. Також за час існування компанії значно розширилася і мережа представництв, що дозволяє нам постачати високоякісні ковбаси, ковбасні вироби та м’ясні делікатеси від вітчизняного виробника всім жителям регіонів України.

В прагненні приймати участь в громадському житті міста та регіону, наша компанія здійснює благодійну допомогу різним організаціям і проводить заходи, направлені на покращення добробуту і підвищення культурного рівня населення.

Компанія “Золотой теленок” сьогодні

Знаючи рівень популярності продовольчої компанії “Золотой теленок” і дивлячись на потужний комплекс споруд підприємства, не віриться, що кілька років назад все це існувало тільки на папері у вигляді перспективних планів. Завдяки застосуванню унікальних технологій менеджменту та нестримному прагеннню до поставленої мети наша компанія швидко зайняла одну із провідних позицій і продовжує безперервно розвиватися, із м’ясокомбінату ставши великим підприємством, впроваджуючи найновіші технології у всі напрямки нашої діяльності.

Сьогодні компанія “Золотой теленок” — це більше, ніж м’ясокомбінат. Це один із відомих виробників ковбас в Україні, який неодноразово підтримував свій високий рівень дипломами, сертифікатами, нагородами переможця конкурсів і виставок. Проте завжди є місце для розвитку, тому ми регулярно приймаємо участь в семінарах, вдосконалюємо систему якості, намагаємося пропонувати покупцям нашої продукції нові переваги, щоб по праву називатися виробником ковбасної продукції преміум-класу.