КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК”

Продовольчу компанію “Золотой теленок” очолюють талановиті директори, за плечима яких великий досвід роботи в м’ясопереробній промисловості. Саме вони, завдяки прагненню до успіху та невичерпному ентузіазму, організували виробництво ковбасних виробів та м’ясних делікатесів, смак та аромат яких не залишають нікого байдужим. Посаду генерального директора компанії “Золотой теленок” обіймає Дикусар Вадим Олександрович.

Діяльність у сфері м’ясопереробки майбутні керівники почали в 1998 р., заснувавши в партнерстві продовольче підприємство. Завдяки значному життєвому досвіду вони зробили вагомий внесок в організацію, становлення та розвиток цього підприємства. Ця діяльність стала значним кроком на шляху становлення їх як керівників великого підприємства в такій відповідальній сфері, як виробництво продовольчих товарів. Вже в той час майбутнім керівникам компанії “Золотой теленок” були властиві такі якості як цілеспрямованість, працездатність, і що найголовніше — тверда віра в успіх.

Прагнучи створити перспективне підприємство з виробництва ковбасних виробів та м’ясних делікатесів “преміум” класу, у 2004 р. керівники засновують продовольчу компанію “Золотой теленок”.  Їм вдалося зібрати команду компетентних управлінців, згуртований та працездатний колектив високопрофесіональних спеціалістів і створити таку атмосферу, що сприяє успіху бізнесу. Фінансові інвестиції у сучасне обладнання й розробку технологій виробництва ковбасних виробів та м’ясної продукції дозволили перетворити невелике виробництво у велику продовольчу компанію. Підприємство та його спеціалісти нагороджені численними листами-подяками за значний вклад в м’ясопереробну промисловість, а велика кількість сертифікатів підтверджують участь співробітників в семінарах й підвищення кваліфікації. Поряд із цим керівники компанії користуються заслуженою довірою та повагою всіх співробітників компанії.

Завдяки таким рисам характеру як комунікабельність, передбачливість, відповідальність та здатність швидко приймати ефективні управлінські рішення, керівники компанії “Золотой теленок” зарекомендували себе як професіонали високого рівня, які обов’язково досягають поставлених цілей. Саме завдяки талановитим керівникам жителі різних регіонів України мають можливість поласувати ковбасними виробами, які мають смак, за яким всі так сумували.