ПАРТНЕРИ КОМПАНІЇ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК”

З метою створення високоякісної продукції ми прагнемо до встановлення плідних співробітницьких взаємозв’язків з провідними європейськими підприємствами, які виготовляють та постачають ресурси, необхідні для забезпечення бездоганного процесу виробництва ковбасних виробів та м’ясних делікатесів.

У цьому розділі ми пропонуємо до Вашої уваги наших партнерів, завдяки яким наша компанія отримує безперечні складові успіху — сучасне обладнання, найсвіжішу сировину, натуральні спеції та багато іншого.

ДП “Атлантис-Пак – Україна”

Компанія “Атлантис-Пак — Україна” є дочірнім підприємством компанії “Атлантис-Пак” та її представником на українському ринку пакування м’ясних виробів та сирів. Місія компанії “Атлантис-Пак” полягає у забезпеченні підприємств м’ясо-молочної промисловості новими перспективними рішеннями для їх розвитку, а саме створення інноваційних продуктів та послуг, використання яких є вигідним для підприємств м’ясопереробки та сироваріння.

ВАТ “Інтермік”

Група компаній “Інтермік” — єдина в Європі та одна з небагатьох фірм у світі, яка пропонує підприємствам м’ясопереробної промисловості комплектне технологічне обладнання “від одного постачальника” – машини, виробниками яких є заводи-учасники групи.

ЗАТ “Могунція – Україна”

Закрите акціонерне товариство “Могунція —Україна” — це ексклюзивний представник австрійської фірми “Moguntia International AG”, яке є одним з визнаних у світі лідерів виробництва харчових інгредієнтів для всіх видів м’ясних продуктів. Компанія “Могунція —Україна” займається продажем харчових добавок підприємствам м’ясопереробної промисловості в Україні.

ВАТ “Рапс – Україні”

Фірма “Рапс-Україні” — це дочірнє підприємство німецької компанії “Рапс ГмбХ і Ко. КГ” та її представник на Україні. Компанія “Рапс” займається виробництвом широкого асортименту спецій та інгредієнтів для виготовлення продукції м’ясо обробної, молочної, та рибної промисловостей, а також для роздрібної торгівлі та ресторанного бізнесу.

Дякуємо та сподіваємося на подальше плідне співробітництво!