ДП “АТЛАНТІС-ПАК – УКРАЇНА”

Компанія “Атлантис-Пак — Україна” є дочірнім підприємством компанії “Атлантис-Пак” та її представником на українському ринку пакування м’ясних виробів та сирів. Місія компанії “Атлантис-Пак” полягає у забезпеченні підприємств м’ясо-молочної промисловості новими перспективними рішеннями для їх розвитку, а саме створення інноваційних продуктів та послуг, використання яких є вигідним для підприємств м’ясопереробки та сироваріння.

Підприємство “Атлантис-Пак” виготовляє 12 видів та понад 30 модифікацій оболонок для м’ясної та молочної промисловостей, які постачаються в 60 країн світу. Окрім того, компанія виготовляє етикеточну продукцію та інгредієнти для м’ясної промисловості. Слід зазначити, що підприємство “Атлантис-Пак” входить у десятку найбільших підприємств світу з виробництва пластикової ковбасної оболонки.

Підприємство “Атлантис-Пак” щорічно розширює асортимент продукції та спектр послуг. Компанія пропонує такі додаткові послуги як гофрація оболонки, післяпродажне обслуговування, нанесення повнобарвного та багатобарвного друку на оболонку й вакуумні пакети. Особливим предметом гордості компанії є унікальна технологія нанесення УФ-друку на ковбасну оболонку.

 

Ел. пошта: analiz@atlantis-pak.ru

Сайт: www.atlantis-pak.ru

Повернення до списку