ЗАТ “МОГУНЦІЯ – УКРАЇНА”

Закрите акціонерне товариство “Могунція —Україна” — це ексклюзивний представник австрійської фірми “Moguntia International AG”, яке є одним з визнаних у світі лідерів виробництва харчових інгредієнтів для всіх видів м’ясних продуктів. Компанія “Могунція —Україна” займається продажем харчових добавок підприємствам м’ясопереробної промисловості в Україні.

Широкий асортимент харчових композицій компанії “Могунція —Україна” налічує понад 2700 позицій, які виробляють на сучасному виробничому комплексі, що розташований у Європі — на заводі ХАЙЯ Лебенсміттельерцойгунгс ГмбХ, у м. Кірхбіхль, Австрія. Даний завод має сертифікати якості ISO 9001, IFS і HACCP та оснащений найсучаснішим обладнанням. Для виготовлення харчових добавок фірма використовує тільки натуральні компоненти, які підлягають ретельному контролю та відповідають жорстким медико-санітарним нормам.

Завдяки високій якості продукції, досвідченості спеціалістів, постійному освоєнню новітніх технологій, безперервному пошуку нових шляхів вдосконалення торгівельна марка “Могунція” заслужила визнання та довіру підприємств м’ясопереробної промисловості усього світу.

 

Ел. пошта: muz@moguntia.kiev.ua

Сайт:  www.moguntia.kiev.ua

Повернення до списку