ВАТ “ІНТЕРМІК”

Група компаній “Інтермік” — єдина в Європі та одна з небагатьох фірм у світі, яка пропонує підприємствам м’ясопереробної промисловості комплектне технологічне обладнання “від одного постачальника” – машини, виробниками яких є заводи-учасники групи.

В результаті ефективного співробітництва зі своїми представництвами та партнерами підприємство забезпечує повний спектр послуг з проектування й виготовлення машин та обладнання для м’ясокомбінатів, їх оснащення, а також модернізації поточного виробництва. Базою виробництва високоякісного обладнання виступає найбільший польський завод Металбуд-Новицьки. Вся продукція має сертифікати СЕ та PROCTECT, а підтвердженням її високої якості є численні нагороди, отримані на міжнародних виставках.

Гордістю групи компаній “Інтермік” є кутери, термокамери, масажери й безліч інших машин, які ефективно функціонують на сотнях м’ясокомбінатів Беларусії, Росії, України та ін. країн СНД. Асортимент продукції постійно поповнюється необхідними для кожного окремого етапу розвитку підприємств елементами, підтвердженням чого виступає розробка комплексного вирішення забезпечення гігієни виробництва — центральні системи мийки, санітарні шлюзи й устаткування для миття різного виду контейнерів.

 

Ел. пошта: intermik@intermik.kiev.ua

Сайт: www.intermik.eu

Повернення до списку