ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС “100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ” В 2008 РОЦІ,

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП

18 червня за сприяння державного підприємства “Миколаївстандартметрологія” було проведено регіональний етап всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в 2008 році. Виставка продукції підприємств-конкурсантів була організована у виставковому центрі “ЕкспоМиколаїв”, де з 9:00 до 18:00 відвідувачі могли ознайомитися з продукцією передових підприємств Мколаївської області.

В номінації “Продовольчі товари” від компанії “Золотой теленок” була представлена група сиров’ялених і сирокопчених ковбас, в якій кожний виріб характеризується відмінною якістю та витонченим смаком, відтіненим легким ароматом копчення. Підприємство “Золотой теленок” виробляє сиров’ялені ковбаси вже декілька років, і за цей період кожний продукт цієї групи здобув довіру та визнання споживачів.

За результатами оцінки регіональної конкурсної комісії в номінації “Продовольчі товари” компанія “Золотой теленок” отримала почесне звання лауреата всеукраїнського конкурсу. Керівництво підприємства було урочисто нагороджено дипломом конкурсу та кубком, а підприємство отримало право брати участь на загальнодержавному рівні конкурсу. Підсумки конкурсу, в якому була представлена група сиров’ялених і сирокопчених ковбас, підтвердили, що продукція компанії “Золотой теленок” належить до “преміум-класу”.

 

Фоторепортаж з місця подій.

 

Дата проведення: 18.06.2008

Контакти: м.Миколаїв, пл.Судобудівників 3Б Виставковий центр “ЕкспоМиколаїв”

 

Повернення до списку