ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС “100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ” В 2008 РОЦІ,

ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИЙ ЕТАП

З 13 по 14 листопада відбулась виставка кращих товарів і церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в 2008 році, яку організувало державне підприємство “Держспоживстандарт” України. На протязі двох днів відвідувачі ознайомились з продукцією ведучих підприємств нашої країни.

13 листопада було присвячено проведенню виставки, на якій було представлено кращі товари України, що здатні конкурувати на європейському та світовому ринках. Компанія “Золотой теленок”, як лауреат регіонального етапу конкурсу, представила групу сиров’ялених і сирокопчених ковбас, які же давно встигли завоювати загальне визнання та любов споживачів. Група сирокопчених ковбас виділяється серед інших ковбасних виробів щільною консистенцією, гострим запахом та приємним солонуватим смаком. З точки зору технологічного процесу сиров’ялені і сирокопчені ковбаси є одним з найскладніших м’ясних продуктів, виробництво яких вважається вершиною майстерності будь-якого виробника.

14 листопада відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу та святковий концерт на честь завершення всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в 2008 році. Продовольча компанія “Золотой теленок” була нагороджена дипломом фіналіста та медаллю, а сиров’ялені і сирокопчені ковбаси були визнані одними з кращих в Україні.

 

Дата проведення: 13.11.2008 – 14.11.2008

Контакти: м.Київ, пр. Перемоги, 40Б Виставковий центр “АККО Інтернешнл”

 

Повернення до списку