ЯК СТАТИ ПРЕДСТАВНИКОМ КОМПАНІЇ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК”

Одна з стратегічних цілей діяльності нашого відділу збуту полягає в забезпеченні можливості придбання продукції компанії “Золотой теленок”в будь-якому населеному пункті України. Саме для того, щоб кожен житель нашої держави мав можливість відчути атмосферу традицій ковбасного виробництва вітчизняної та європейської кухні, ми так стрімко розширюємо нашу торговельну мережу.

Наші спеціалісти в сфері збуту вже уклали взаємовигідні договори з численними партнерами в Миколаївській, Херсонській, Одеській та Київській областях, створивши тим самим мережу успішних торгових представництв компанії “Золотой теленок”.

Співпрацюючи з компанією “Золотой теленок”, Ви гарантовано отримуєте:

  1. надійного бізнес-партнера;
  2. регулярні поставки свіжої високоякісної продукції;
  3. вигідні умови договорів та контрактів;
  4. рекламну та поліграфічну підтримку;
  5. проведення маркетингових акцій та рекламних компаній на території Вашого підприємства;
  6. можливість стати переможцем в конкурсах партнерів та отримати заохочення.

Відділ збуту нашої компанії розробив партнерську програму, в основі якої – гнучка система взаємовигідних відносин з партнерами. Ми передбачили різні форми договорів та угод, умови яких відповідають специфіці Вашої діяльності, структурі попиту споживачів, особливостям регіону. Ми прагнемо налагодити ефективні відносини з нашими партнерами та розвивати мережу представництв компанії “Золотой теленок” по всій Україні.

Ми запрошуємо Вас до плідного та взаємовигідного співробітництва – дізнайтесь, як стати представником компанії “Золотой теленок”!