ФІРМОВІ МАГАЗИНИ КОМПАНІЇ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК”

Ласкаво просимо до мережі фірмових магазинів “Золотой теленок”, в яких Ви зможете придбати свіжу продукцію в повному асортименті. Персонал магазинів порадує Вас високим рівнем обслуговування і Ви обов’язково забажаєте стати нашим постійним клієнтом, повертаючись сюди знову та знову.

Фірмова торгова мережа поступово розширюється згідно з розробленим проектом розвитку – нещодавно було відкрито ще один фірмовий магазин. Нижче подана інформація про магазини та адреси, за якими їх можна знайти.

Фірмовий магазин №1

Свіжа високоякісна продукція преміум-класу, найповніший асортимент ковбасних виробів та м’ясних делікатесів від компанії “Золотой теленок” — все це можна знайти у фірмовому магазині №1. Купити ковбаси, ковбасні вироби і м’ясні делікатеси можна за цінами виробника.

Фірмовий вагончик №4

У фірмовому вагончику №4 Ви завжди знайдете свіжі, смачні та корисні ковбасні вироби, повний асортимент м’ясних делікатесів від компанії “Золотой теленок”, нові вироби, вдосконалену продукцію. Окрім того, в наявності завжди є ковбасні вироби “Преміум”.

Фірмовий вагончик №5

Піклуючись про своїх клієнтів, компанія “Золотой теленок” не перестає розширювати свою торгівельну мережу — був встановлений новий фірмовий вагончик №5. У фірмовому вагончику №5, як і в усіх фірмових магазинах продовольчої компанії, діє гнучка система знижок дисконтного клубу “Золотой теленок”.

Фірмовий вагончик №6

З відкриттям фірмового вагончику “Золотой теленок” №6 мешканці мікрорайону “Ліски” отримали доступ до свіжої високоякісної продукції, яка у повному асортименті представлена на вітрині магазину. У цьому вагончику, як і у всій фірмовій торгівельній мережі “Золотой теленок” діє дисконтна програма “Бонусний рахунок”.

Фірмовий магазин №7

Продукція компанії “Золотой теленок” стала ще більш доступною! Відкриття фірмового магазину №7 в центрі міста дозволяє без зайвих витрат часу на пошуки придбати якісні ковбасні вироби. У фірмовому магазині діють знижки дисконтного клуба та програми “Бонусний рахунок” компанії “Золотой теленок”.

Фірмовий вагончик №8

Компанія “Золотой теленок” рада представити Вам фірмовий вагончик №8, в якому представлений широкий асортимент ковбасних виробів і м’ясних делікатесів. Обслуговування на високому рівні і надання дисконтних знижок перетворить процес покупки на приємне задоволення.

Фірмовий магазин №9

У фірмовому магазині “Золотой теленок” №9 (вул. Фрунзе/вул. Г.Петрова) Ви завжди можете купити свіжі ковбасні вироби і м’ясні делікатеси преміум-класу. Привітні продавці з радістю розкажуть Вам про продукцію “Золотой теленок” і запропонують найкращій продукт!

Фірмовий вагончик №11

У фірмовому вагончику №11 компанії “Золотой теленок” представлений широкий вибір високоякісних сирокопчених та сиров’ялених ковбас, м’ясних делікатесів і продукції групи “Преміум”. У фірмовому вагончику №11, як і у фірмових магазинах компанії, діють знижки дисконтного клубу “Золотой теленок”.

Фірмовий вагончик №14

Розширюючи горизонти, компанія «Золотой теленок» відкрила новий спеціалізований трейлер на перетині вулиць Космонавтів і Електроної. Тут на Вас чекають ковбасні та м’ясні вироби від виробника. Привітний персонал завжди Вас обслуговуватиме на високому рівні, також Ви будете приємно здивовані регулярним акціям від компанії «Золотой теленок».