ОПТОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК” ЗІ ЗНИЖКОЮ 15%!

Компанія “Золотой теленок” запровадила нову абсолютно унікальну послугу – індивідуальне замовлення продукції за оптовою ціною!

Якщо Вам необхідно накрити стіл і прикрасити його ковбасами, сосисками, копченостями та іншою продукцією м’ясопереробки, то наша компанія із задоволенням допоможе Вам у цьому!

Це абсолютно вигідна пропозиція для тих, хто має бажання купити ковбаси, балик, продукти на нарізку до великого столу або в разі поїздки компанією або родиною надовго.

Вам обов’язково варто скористатися даною пропозицією якщо Ви плануєте наступні заходи:

 1. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Оптове замовлення продукції “Золотой теленок” – чудовий вибір для того, щоб зробити Ваш день народження ще радіснішим.
 2. ВЕСІЛЛЯ. Ми із задоволенням допоможемо Вам підібрати продукцію, щоб ваш весільний стіл був гарним та порадував гостей смачними стравами.
 3. ВИПУСКНИЙ. Тільки батьки, причому швидше за все мами, знають, як приємно порадувати своїх діточок, коли вони роблять черговий важливий крок у своєму житті, завершують якийсь етап. Ми допоможемо підібрати продукцію, якою годуємо своїх дітей – це найкраще свідчення якості і смаку.
 4. БАНКЕТ. Ретельний підбір продукції, її свіжість і краса сервірування – ось запорука того, що банкет пройде успішно! І неважливо, з якою метою Ви його проводите – ювілей, корпоратив або свято, ми завжди допоможемо Вам порадувати Ваших гостей.
 5. ПОЇЗДКА НА ВІДПОЧИНОК. Чудова нагода взяти з собою смачні м’ясні вироби. І неважливо, їдете Ви тільки сім’єю або гучною компанією – ми допоможемо підібрати продукцію, яка порадує Вас і Ваших близьких смаком протягом всієї поїздки.
 6. КОРПОРАТИВ. Чудова нагода зробити оптове замовлення в компанії “Золотой теленок”! Нарізка, бутерброди, салати – у нас Ви знайдете продукцію на будь-який, навіть найвимогливіший, смак і порадуєте Ваших співробітників!.
 7. ПОМИНКИ. Це сумний захід, але життя йде вперед – нам потрібно провести людину в шлях і пом’янути його. Ми допоможемо Вам в цей момент.

 

У разі оптового замовлення в компанії “Золотой теленок” Ви отримуєте наступні переваги:

 1. ГАРАНТІЮ СВІЖОСТІ. Оптове замовлення завжди формується спеціально на підприємстві-виробнику і буде доставлено позачергово – це є гарантією того, що продукція буде свіжою.
 2. ІНДИВІДУАЛЬНУ УПАКОВКУ. Так як замовлення оформлюється і комплектується індивідуально, то для цього використовується спеціальна гофротара, що зручна не тільки для транспортування, але і з естетичної точки зору.
 3. ДОСТАВКУ. При оформленні замовлення Ви можете вибрати дату та адресу фірмового магазину, на який буде здійснена доставка. Вам залишається тільки забрати акуратну коробку з упакованою продукцією в призначений день.
 4. ВИГІДНУ ЦІНУ. При всіх перерахованих перевагах Ви отримуєте абсолютно нереальну знижку в 15% при замовленні від 1000грн і 10% – при замовленні від 500грн!

Скористайтеся новою послугою – Оптове замовлення від компанії “Золотой теленок”. Замовте продукцію, отримуйте повідомлення про комплектацію замовлення, оплачуйте його, забирайте та отримуйте задоволення!

Детальну інформацію про зміст замовлення, процес його оформлення та доставки Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії “Золотой теленок” – 0-800-500-735.

Оптове замовлення – замовте продукцію і отримаєте знижку 15%!

Компанія “Золотой теленок” – з нами вигідно!

 

Форма попереднього оптового замовлення