ПРЕДСТАВНИЦТВА КОМПАНІЇ “ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕНОК”

Компанія “Золотой теленок” прагне надавати високоякісну м’ясну продукцію всім жителям України. Колектив компанії вже зробив перший крок до побудови мережі представництв, відкривши перше з них в м.Кривий Ріг. З розширенням мережі представництв філії компанії також з’явилися в Київській, Одеській, Дніпропетровській, Херсонській та Кіровоградській областях.

Довгострокові плани компанії передбачають створення широкої мережі філій “Золотой теленок” по Україні, принципами роботи яких стануть:

  • – оперативна поставка свіжої высокоякісної продукції і забезпечення найбільш повного її асортименту;
  • – підвищення доступності ковбас, ковбасних виробів і м’ясних делікатесів преміум-класу;
  • – надання можливості придбати високоякісні вироби від вітчизняного виробника всім жителям України.

Поспішайте подарувати собі свято разом з продукцією компанії “Золотой теленок”. Тут Ви ознайомитеся з представництвами компанії “Золотой теленок” в регіонах України. Переконайтеся у високій якості і смаку ковбас та ковбасних виробів вітчизняного виробника, відвідавши представництво компанії”Золотой теленок” у своєму місті.

 

Представники у м.Одеса

Передумовою створення торгівельного представництва у цьому місті став особливий попит споживачів на продукцію підприємства “Золотой теленок”.

Представники у м.Херсон

Завдяки відносній близькості до виробничих потужностей підприємства “Золотой теленок” представники у м.Херсон пропонують лише свіжу продукцію.

Філія у м.Кривий Ріг

Відкриття першої філії компанії “Золотой теленок” стало суттєвим кроком до організації широкої та надійної мережі представництв по всій Україні.